Nieuws

Kom zelf in actie voor Muziek aan Bed!

Muziek aan Bed heeft een groot bestand aan donateurs. En daar zijn we heel blij mee! Zij ondersteunen Muziek aan Bed incidenteel met bijdrage of doneren structureel. Dit maakt het voor ons niet alleen mogelijk om meer optredens te verzorgen in ziekenhuizen en instellingen, het drukt ook de kosten voor deze zorginstellingen. Dus is het extra belangrijk dat we gaan groeien in donateurs.

 

Om dat te bereiken hebben we iets nieuws: ons eigen actieplatform. Als je jarig bent, afscheid neemt, je omgeving wilt inspireren of om welke andere reden dan ook, kun je nu bij ons je eigen actie voor Muziek aan Bed starten. Klik op de button hieronder en start je eigen actie (of steun een lopende actie) en deel de link onder vrienden, familie, in je social media, etc. Zo draag je niet alleen zelf bij, maar betrek je ook nieuwe donateurs en zorg je ervoor dat Muziek aan Bed meer financiële armslag én naamsbekendheid krijgt. Zodat we ook in de toekomst ons werk in de ziekenhuizen kunnen blijven doen.

 

Wil je in de maand december iets extra’s doen voor muziek in de zorg en Muziek aan Bed in het bijzonder? Maak dan je eigen actie en steun ons! Alvast bedankt!
Ik kom in actie!

Laatste nieuws

Een inspirerende Muziek aan Bed-dag

125e optreden Muziek aan Bed in het Wilhelmina Kinderziekenhuis

Kar 15 & 16 – een muzikaal jubileum op wielen!

Muziek aan Bed viert 15-jarig jubileum!

125ste optreden in Wilhelmina Kinderziekenhuis: Muziek als medicijn voor jonge patiënten

Help ons een nieuwe Muziek aan Bed film te realiseren!

Muziek aan Bed nu ook in Amsterdam UMC!

Muziek aan Bed 15 jaar!

De musicus als partner in de zorg; betekenisvol, kansrijk én precair

Kiwanis ’t Gooi zamelt € 1200,- in voor Muziek aan Bed!